יום ב', ד’ באב תשע”ח
דבר המנהל פרוייקטים מיוחדים רישום לתשע"ט מרחבים כיתתיים חדר מורים יצירת קשר English
 
פרויקט בוגרי ביה"ס רעות המתקיים מדי קיץ והמיועד לשקם ולשחזר בתי קברות יהודיים בפולין.
קרא עוד...
מגמת מוסיקה בבית-ספר "רעות" פעלה מיומו הראשון של המוסד החינוכי החדש והמהפכני. מגמת המוסיקה חיזקה מלכתחילה את הפלורליזם והיוותה אבן יסוד לחיים בקהילה.
קרא עוד...
בבית ספר "רעות" בירושלים לימודי האזרחות נלמדים ממבט פלורליסטי , כלומר חיזוק החשיבה המורכבת והמענות מחשיבה סטריאוטיפית. על מנת לעודד ילדים לעסוק באזרחות מעשית ולא רק לגלות עניין במושגים עיונים, התעורר הצורך בטיפוח מנהיגות צעירה ומתן כלים לאותם צעירים לשנות ולהשפיע בפועל בקהילה, בחברה, במימד הארצי.
קרא עוד...
התוכנית להכשרת עושי שלום עוסקת בטיפוח השלווה והרוגע במערכות יחסים פנימיים וחיצוניים : שלום עם עצמי, עם החברה, עם אלוהים. מדובר בעיסוק חדש , באנרגיה של הידברות, אנרגיה שניתן לרכוש באמצעות פרויקט בית ספרי.
קרא עוד...
תוכנית לטיפוח ילדים מחוננים מהווה כלי חינוכי מרכזי לחיזוק המשאב האנושי העצום הטמון בנפשם של ילדים מחוננים. התוכנית מיועדת לילדי שכבות ח-ט בחטיבה הצעירה.
קרא עוד...
תוכנית חינוך חברה מהווה חלק ממסע אישי של כל תלמיד ותלמידה במהלך התיכון. תהליכים של "למידה חברתית" דורשים זמן, כמו כל תהליך לימודי קוגניטיבי אחר. מטרות התוכנית הינן מטרות לטווח קצר ( גיבוש חברתי, אמון בעצמך, חיזוק תחושת היכולת האישית ) ומטרות לטווח ארוך ( מעורבות בחברה הישראלית ורצון להשפיע ולקחת מנהיגות ).
קרא עוד...
קהילתנו מציעה בזאת תוכנית חלופית ומקיפה לשיפור המערכת. יתרה מזאת, הצעתנו ניתנת ליישום הדרגתי, מחייבת גיוס כל העם למהלך, ולכן, יש בה יכולת ליצור לכידות חברתית מחודשת מסביב ליעדים משותפים (קרי – חינוך ילדינו).
קרא עוד...
קרא עוד...
פרויקטים קיימים בבית ספר רעות
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תכנית ניסיונית 2006-2007
קרא עוד...
מפעל הבוגרים של רעות
קרא עוד...
קרא עוד...
אודות בית ספר רעות
פרוייקטים מיוחדים
אלבום תמונות
סרטונים על בית הספר
מרחבים כיתתיים
בוגרים
הורים מספרים
ציונים שנתיים
הודעות להורים ולתלמידים
הענן החינוכי